• Diecézní charita ostravsko opavská, Kratochvílova 3, 702 00 Ostrava
  • +420 599 525 947
  • shpars@dchoo.charita.cz
CHCI POMOCI

REGISTRUJTE SE A STAŇTE SE ADOPTIVNÍM RODIČEM

Po kliknutí na tlačítko CHCI SI ADOPTOVAT budete přesměrováni do Informačního systému Střediska humanitární pomoci a rozvojové spolupráce, Diecézní charity ostravsko opavské.

Tam poté vyplňte své Registrační údaje a svoje jméno a heslo pro přihlášení. Poté se přihlaste se svým zvoleným jménem a heslem. V levé liště Uživatele si klikněte na Vybrat podporovaného a vyberte si dítě/seniora. Po vybrání dítěte/seniora upřesněte periodu placení (měsíční, čtvrtletní, půlroční a roční). Váš výběr bude dokončen a stanete se „adoptivním rodičem“.

Podpořte naše aktivity při nákupech na internetu

DARUJTE POMOCÍ DAROVACÍ BRÁNY

 

Po kliknutí na tlačítko Darujte právě teď budete přesměrováni na formulář, v němž doplníte své identifikační údaje a potvrdíte částku, kterou chcete darovat. .

Platební tlačítko poskytuje služba DARUJME.CZ

Středisko humanitární pomoci a rozvojové spolupráce, Diecézní charita ostravsko-opavská nezíská informace o Vaší platební kartě, pouze identifikační údaje, které o sobě v následujícím formuláři sami uvedete. Na jejich základě vám budeme moci vystavit potvrzení o daru.

Potvrzení o daru vám zašleme automaticky v lednu příštího roku, kdy je připravujeme pro všechny naše dárce, na něž máme adresu. Pokud si je budete přát obdržet okamžitě, rádi Vám jej vystavíme.

Veřejná sbírka - DMS

Chcete přispívat pravidelně?