• Diecézní charita ostravsko opavská, Kratochvílova 3, 702 00 Ostrava
  • +420 599 525 947
  • shpars@dchoo.charita.cz
CHCI POMOCI

REGISTRUJTE SE A STAŇTE SE ADOPTIVNÍM RODIČEM

Po kliknutí na tlačítko CHCI SI ADOPTOVAT budete přesměrováni do Informačního systému Střediska humanitární pomoci a rozvojové spolupráce, Diecézní charity ostravsko opavské.

Tam poté vyplňte své Registrační údaje a svoje jméno a heslo pro přihlášení. Poté se přihlaste se svým zvoleným jménem a heslem. V levé liště Uživatele si klikněte na Vybrat podporovaného a vyberte si dítě/seniora. Po vybrání dítěte/seniora upřesněte periodu placení (měsíční, čtvrtletní, půlroční a roční). Váš výběr bude dokončen a stanete se „adoptivním rodičem“.

DARUJTE POMOCÍ DAROVACÍ BRÁNY

 

Po kliknutí na tlačítko Darujte právě teď budete přesměrováni na formulář, v němž doplníte své identifikační údaje a potvrdíte částku, kterou chcete darovat. .

Platební tlačítko poskytuje služba DARUJME.CZ

Středisko humanitární pomoci a rozvojové spolupráce, Diecézní charita ostravsko-opavská nezíská informace o Vaší platební kartě, pouze identifikační údaje, které o sobě v následujícím formuláři sami uvedete. Na jejich základě vám budeme moci vystavit potvrzení o daru.

Potvrzení o daru vám zašleme automaticky v lednu příštího roku, kdy je připravujeme pro všechny naše dárce, na něž máme adresu. Pokud si je budete přát obdržet okamžitě, rádi Vám jej vystavíme.

Podpořte naše aktivity při nákupech na internetu

Veřejná sbírka - DMS

Chcete přispívat pravidelně?